Sākums

Kontakti

Jouker Auto Auctions
Ādažu 26, Bukulti, Garkalnes novads, LV-1024,
Tālr. +371 29195999
Tālr. +371 27773313
jouker@jouker.lv

Par mums

Jouker Auto Auctions auto tirdzniecības nozarē darbojas kopš 2003.gada. Vairāku gadu veiksmīgas darbības rezultātā uzņēmums kļuvis par uzticamu šīs nozares dalībnieku. Uzņēmuma darbības specifika ir transportlīdzekļu piegāde no lielākajām ASV auto izsoļu kompānijām.

ASV auto tirgus apjoms ir iespaidīgs, un tajā iespējams nopirkt visdažādāko marku un modeļu transportlīdzekļus. Plašā piedāvājumā ir Eiropas patērētājam ierastās markas, tādas kā Audi, BMW, Mersedes, gan arī specifiski un ekskluzīvi auto, paredzēti vienīgi Amerikas auto tirgum. Īpaši pievilcīgs šis tirgus ir tā zemo cenu dēļ. ASV iegādāta automašīna ar piegādes un muitas maksājumiem bieži vien izmaksā krietni lētāk kā identisks auto, kas iegādāts Eiropas tirgū.

Jouker Auto Auctions pēc klienta pasūtījuma veic atbilstoša transportlīdzekļa piemeklēšanu un iegādi kādā no transportlīdzekļu izsolēm, nodrošina transportēšanu uz Latviju, kārto muitas formalitātes, sertifikāciju un palīdz to piereģistrēt.

Pamatā transportlīdzekļu iegāde tiek veikt divu veidu izsolēs:

  • apdrošinātāju izsolēs;
  • auto dīleru izsolēs.

Apdrošinātāju izsolēs tiek pārdoti transportlīdzekļi, kuriem iestājies apdrošināšanas gadījums. Tie cietuši avārijā, bijuši nozagti vai cietuši dabas stihiju rezultātā. Iegādājoties šādu transportlīdzekli, jārēķinās ar papildus remonta izmaksām, ko ne vienmēr var precīzi aprēķināt iegādes brīdī. Tomēr šādas automašīnas ir ļoti pieprasītas, un mūsu klienti tās labprāt iegādājas zemo cenu dēļ.

 

Auto dīleru izsoles apvieno tādus auto pārdevējus kā bankas, līzinga kompānijas, auto ražotājus, auto nomas un valdības aģentūras. Šo izsoļu pircēji ir auto mazumtirgotāji visā ASV un arī ārpus tās teritorijas. Dīleru izsoles nodrošina drošāko un uzticamāko auto iegādes veidu ASV. Automašīnas ir labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, pircējam pirms iegādes ir pieejama detalizēta informācija un tehniskā stāvokļa novērtējums, kas ir būtiski, iegādājoties automašīnu ar interneta starpniecību.

Jouker Auto Auctions savu darbību balsta uz kvalitatīvu un personalizētu pakalpojumu sniegšanu. Mēs centīsimies nodrošināt labāko risinājumu jūsu auto iegādē!